SPORTPAG

niedziela, 9 lipca 2017

Typy na niedziele 09.07.2017 r.

    Dzisiejsze typy zaczęliśmy rano gdy tylko zauważyliśmy że bukmacher jakim jest firma totolotek.pl popełniła błąd i wystawiła mecz Orła Łódź z Lokomotivem Daugavpils dając na gospodarzy kurs aż 13,12! Informowaliśmy wszystkich naszych fanów o tym i kto zdążył do 11:00 postawić to otrzymał jeszcze taki kurs. Zobaczymy jak to będą rozliczać ale trzeba przyznać że kurs marzenie :)


Mamy nadzieję że powrócimy do dobrego typowania i na dziś znaleźliśmy kolejne trzy typy, które naszym zdaniem powinny wejść:

1. Janowski - Woffinden handicap +0,5 typ: 2, kurs: 1,60
Maciek po DPŚ może być zmęczony a Woffinden pełen energii. Dziś Woffinden przy osłabieniu Rybnika powinien skompletować komplet, Janowski może nawet nie pojedzie we wszystkich biegach.

2. Częstochowa Handicap +5,5 - Leszno typ: 1, kurs: 1,80
Czestochowa u siebie jest bardzo mocna i dziś Leszno nei będzie mieć łatwo tym bardziej że ich zawodnicy jeździli w DPŚ i mogą odczuwać zmęczenie. Hndicap jest ok i warto z nim grać zwycięstwo gospodarzy.

2. K. Baran powyżej 4,5 - kurs: 1,70
W tym wypadku sądzimy że warto postawić na Karola Barana i że zdobędzie przynajmniej 5 punktów. W ostatnich meczach prezentuje się bardzo dobrze i zdobywa wiele cennych punktów. Wrócił do składu i od razu się dobrze wpasował. Ostatnio przywoził 6-7 punktów i na podobną liczbę dziś także liczymy.

Powodzenia!

Pamiętajcie że kto jeszcze nie zarejestrował się w totolotek.pl to ma do tego okazje, a przy naszej współpracy dostaniecie 20 zł całkowicie za darmo. Wystarczy przy rejestracji wpisać w miejscu kodu promocyjnego: ZU720
Korzystajcie, grajcie i wygrywajcie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz