SPORTPAG

niedziela, 2 lipca 2017

Kto Indywidualnym Mistrzem Polski?

    Dziś w Gorzowie (o ile pogoda pozwoli) odbędzie się Finał walki o Indywidualne Mistrzostwo Polski. W tej chwili trudno wskazać jednego zawodnika, który mocno zostawiłby w tyle kolegów. Mamy kilku faworytów m.in. Patryk Dudek, Maciej Janowski, Janusz Kołodziej czy powracający do bardzo wysokiej formy Jarosław Hampel. Na pewno o złoto powalczy także "gospodarz" czyli Bartosz Zmarzlik, któremu na pewno przydałoby się zwycięstwo w takim turnieju i uwierzyłby że idzie w dobrą stronę. 
Szansę oczywiście mają także pozostali zawodnicy bo przecież to jest turniej jednodniowy i wszystko się może zdarzyć. My po cichu liczymy na dobry występ Szymona Woźniaka i Mateusza Szczepaniaka. Pierwszy wskoczył do składu Sparty Wrocław i dobrze sobie radzi w lidze. Szczepaniak ma formę życia. W Nice 1 Lidze Żużlowej rządzi a na arenie miedzy narodowej radzi sobie po prostu doskonale. Lubimy niespodzianki i nie mamy nic przeciwko żeby zawodnicy z niższych lig pokazali ekstra ligowcom że muszą się z nimi liczyć.


Bukmacherzy dali już kursy na dzisiejszy turniej i my wymyśliliśmy coś takiego (typy z sts i totolotek.pl)

1. Zawodnik spoza Ekstraligi będzie w Top 8
- TAK kurs: 2,25

2. Janowski - Przemek Pawlicki typ: 1, kurs: 1,50

3. Hampel - Piotr Pawlicki typ: 1, kurs: 1,62

4. Szczepaniak - Pieszczek typ: 1, kurs: 1,67

5. Kołodziej - Buczkowski typ: 1, kurs: 1,60

6. Musielak poniżej 5,5 punktów, kurs: 1,70

Czekamy na Wasze typy i opinie!

Pamiętajcie że możecie odebrać swoje 20 zł które otrzymacie od razu po rejestracji na totolotek.pl wpisując kod promocyjny: ZU720 lub klikając bezpośrednio w ten link:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz