SPORTPAG

sobota, 1 lipca 2017

Koniec z zagranicznymi bukami

    Nadszedł 1 lipiec i od dziś polscy klienci ostatecznie nie mogą grać w zagranicznych firmach bukmacherskich. To właśnie wprowadza zmiana prawa w Polsce i Polacy mogą obstawiać zakłady sportowe jedynie w firmach zarejestrowanych w naszym kraju i z licencją ministerstwa.
Wiadomo nie od dziś że 90% rynku polskiego czyli polskich graczy mieli zagraniczni bukmacherzy tacy jak Bet365, Unibet, Expert, Bwin czy Bet at Home. Ten ostatni po wpadce z reklamą na Pucharze Świata w Zakopanym zaczął wydawać Polaków, którzy mieli konta i grali więc Urząd Skarbowy się cieszył.
 
Niekiedy można obejść blokowania zagranicznych firm i grać dalej ale nie wiadomo do końca z jakimi będzie się to wiązało konsekwencjami. Chyba lepiej nie kusić losu...
Teraz nadszedł czas że nie postawimy zakładu bez podatku, ale czy to aż taki problem. Jeśli ktoś wygrywa to zawsze sobie odbije ten podatek! To nie jest takie straszne. Oferta w "polskich" firmach jest także podobna, może nie aż tak bogata, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Moim zdaniem największy problem jest w tym że przyzwyczajamy się do jakiegoś buka i jeśli nam odpowiada to nie chcemy nic zmieniać. No niestety teraz przed legalnymi firmami dużo pracy to u nich zwiększy się ruch i muszą wyjść naprzeciw nowym klientom. Czy dadzą radę i zaproponują nam coś wartościowego?
 
My sądzimy że tak i takim przykładem jest totolotek.pl z którym postanowiliśmy współpracować. Firma, która od wielu lat proponuje swoje zakłady Polakom, ma stabilną pozycję i się rozwija w dobrym stopniu. Przede wszystkim na stronie wszystko działa tak jak powinno, u innych bywa z tym różnie. Na pewno dużym plusem totolotka jest to że mają najlepszą ofertę na rynku. Przy rejestracji z tego linku: http://cw.totolotek.pl/zuzelplus, otrzymacie lub po wejściu na stronę bukmachera totolotek.pl  i wpisaniu kodu promocyjnego przy rejestracji: ZU720 od razu dostajecie 20 zł za darmo na grę na swoim koncie. Nie musicie nic wpłacać a jedynie postawić zakład z kursem 1,50! Jednak to jeszcze nic. Totolotek proponuje największy bonus bo aż 700 zł. od pierwszej wpłaty. Także opłaca się wpłacić 700 zł. bo od razu macie na swoim koncie 1400 i można sobie pograć!
 
 
Przed nami wiele żużlowych imprez a już za tydzień Finał Drużynowego Pucharu Świata. Możemy wykorzystać promocje opisane wyżej i wygrać trochę pieniędzy. Jeśli jeszcze o tym nie myśleliście to warto spróbować. Tym bardziej że nie musicie inwestować swoich pieniędzy. Bo 20 zł jakie daje nam totolotek nie znajdziecie na ulicy :)
Pamiętajcie także że my bardzo często wrzucamy typy żużlowe i często trafiamy więc korzystajcie, typujcie i wygrywajcie z nami!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz